Posteľ Belluno Elegante 160, biela, masív, borovica, 160x200 cm

Kód: SPL0191608
Neohodnotené
€471
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Efektne frézovaná biela posteľ v provensálskom štýle bude oku lahodiacou dominantou každej spálne. Spája sa s krásou a silou. Nie je len jemná a elegantná. Jemná elegancia síce tiež má svoje čaro, pri nábytku však musíme brať do úvahy aj jeho funkčnosť. V prípade postele dvojnásobne, pretože v posteli trávime až celú jednu tretinu života.

Nie je jedno, kde zaspávame

Veľa ďalších nepríjemností v živote jednoducho musíme niekedy prehryznúť a strpieť. V prípade spánku by ste si mali naozaj pozorne vyberať. Spánok totiž nepodlieha našej vedomej kontrole. A preto o tom, či sa dobre vyspíme, rozhoduje veľa faktorov. Jedným z nich je práve to, či sa vo svojej posteli cítime dobre a príjemne.

Zdravá mikroklíma

Oceníme ju v celom domove. V spálni o to viac, že ​​v nej trávime podstatnú časť svojich životov. Masívne borovicové drevo je prírodný materiál a neobsahuje žiadne cudzorodé látky. Pekne vonia a je príjemné na dotyk. Použitá farba je ekologická a zdravotne nezávadná. Navyše necháva jemne presvitať prirodzenú štruktúru dreva. Spánok sa stane pôžitkom.

Kam s ňou?

To si možno vravíte každé ráno pri ustlaní prikrývky. K posteli môžete dokúpiť kompatibilný úložný priestor, kam každé ráno bezpečne uložíte vankúše alebo už spomínanú prikrývku, prípadne čokoľvek iné. Vysúvací šuplík pod posteľou je vybavený plastovými kolieskami, takže ho jednoducho vysuniete a zase zasuniete na miesto.

* posteľ je dodávaná bez roštu a matraca, tie je možné dokúpiť samostatne

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele 160x200 cm
Dĺžka: 214 cm
Šírka: 181 cm
Výška: 95 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Nosnosť: 240 kg
Záruka: 24 mesiacov