Posteľ Toskania 140 so zásuvkami, medová, borovica, masív, 140x200 cm

Kód: CPL20274
Neohodnotené
€550
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednolôžko alebo manželská posteľ? No, oficiálne asi manželská posteľ. Ale určite nemusíte na nikoho čakať, aby ste si tento luxusný kúsok zaobstarali. Svojou šírkou 140 cm totiž bude vyhovovať aj jednému človeku. Aspoň sa môžete poriadne uvelebiť. Dobrú noc.

Pevná a krásna

Tentoraz je reč o posteli z pravého borovicového masívu. A posteľ taká musí byť. Teda v prvom rade musí byť pevná. Trávite v nej v priemere celých osem hodín denne. Pôsobíte na ňu celou svojou váhou. Asi je jedným z vôbec najvyťaženejších kusov nábytku u vás doma. Keby ste si kúpili nekvalitný kúsok, po krátkom čase vás prekvapí minimálne nedržiacimi spojmi a s tým súvisiacimi nepríjemnými zvukmi. Praktickosť je teda, čo sa postele týka, na mieste číslo jeden. V našej posteli ešte nájdete ďalší vysoko praktický prvok, a tým sú štyri integrované zásuvky. Sú dostatočne hlboké pre uloženie posteľnej bielizne alebo dekoračných vankúšikov, a tiež pre všetky knihy a rôzne drobnosti.

Drevená posteľ s ozdobou medu

Ako vlastne vyzerá med? Ako tekuté zlato. A postel zo série Toskania vyzerá, akoby ju niekto tým tekutým zlatom potrel. Zároveň si zachovala všetky pozitívne vlastnosti prírodného dreva. Použitý náter je totiž založený na vodnej báze. Drevo dýcha. Jeho štruktúra je viditeľná.

Už sa vidíte, ako večer ľaháte do nadýchaných perín, ktoré vyzerajú presne ako tie od babičky? A cítite tú vôňu čerstvo prezlečeného vankúša? Sen sa môže stať skutočnosťou. A teraz už naozaj dobrú noc.

* Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca, tie je možné dokúpiť samostatne.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele 140x200 cm
Dĺžka: 217 cm
Šírka: 147 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: medová
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Úložný priestor: s úložným priestorom
Zatváranie: so zásuvkami
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 4
Úchytky: kov
Rozmery zásuviek: 56 cm, 58cm, 11 cm
Nosnosť: 240 kg
Záruka: 24 mesiacov