Posteľ Toskania 140 so zásuvkami, biela, borovica, masív, 140x200 cm

Kód: XPL2027B8
Neohodnotené
€550
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Zadanie?

Navrhnite vysoko praktickú manželskú posteľ. Musí byť pevná a odolná. Samozrejme vyrobená z pravého prírodného dreva. Nechajte dostatočný priestor pre zásuvky alebo počkajte - radšej tie zásuvky zjednoťte, aby boli priamo súčasťou postele a neprášilo sa na ne. To bude najlepšie. A nezabudnite na to, že posteľ musí byť tiež krásna, aby priamo nabádala k uloženiu sa na príjemný spánok. - Splnené.

Biela posteľ plná romantiky

Už chýbajú len ruže na bielej plachte. Tento dizajn sa naozaj vydaril. Všetky krivky krásne ladia. Oblúky pekne zjemňujú. Dve zásuvky z každej strany postele nie sú len vysoko praktickým pomocníkom na uloženie posteľnej bielizne, ale dotvárajú tiež rozkošný dizajn. Vďaka svojej šírke môže výborne poslúžiť aj ako priestranné jednolôžko. A kto vlastne povedal, že romantika je len pre dvoch? Horúci bylinkový čaj na nočnom stolíku, tlmené svetlo dopadajúce zo stolovej lampičky, huňaté ponožky, teplá perina a v ruke román o veľkej láske. Romantika môže mať mnoho podôb.

Nábytok na dlhé roky

Vyberajte poriadne. Náš nábytok s vami vydrží veľa rokov. Vďaka materiálu, ktorým je odolná fínska borovica, a tiež vďaka veľmi kvalitnému spracovaniu. Posteľ s vami vďaka svojej šírke môže prejsť rôznymi etapami života. Najprv vám bude robiť spoločnosť v prvom samostatnom bývaní, časom sa môže stať posteľou pre hostí a potom ešte poslúži vašim deťom.

* Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca, tie je možné dokúpiť samostatne.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele 140x200 cm
Dĺžka: 217 cm
Šírka: 147 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Úložný priestor: s úložným priestorom
Zatváranie: so zásuvkami
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 4
Úchytky: kov
Rozmery zásuviek: 56 cm, 58cm, 11 cm
Nosnosť: 240 kg
Záruka: 24 mesiacov