Posteľ Belluno Elegante 140, biela, masív, borovica, 140x200 cm

Kód: LPL0181406
Neohodnotené
€451
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Má ju doma asi naozaj každý. Berieme ju ako samozrejmosť. A zároveň v nej trávime tretinu života. Reč je o posteli.

Niekoľkokrát za život

Manželskú posteľ skutočne nevyberáme každý deň. Väčšinou iba dvakrát alebo maximálne trikrát za život. Preto by sme mali jej výberu venovať dostatočnú pozornosť. Aké sú parametre, ktoré by sme si mali všímať? Posteľ by mala byť vzdušná, dostatočne priestranná a zároveň pevná a stabilná. Manželská posteľ zo série Belluno Elegante tieto požiadavky spĺňa do bodky.

Stojí na podstavci a dvoch nohách, upratovanie pod ňou sa vďaka tomu stane hračkou. Jednoducho pod ňou povysávate a vytrete. Pre zdravý spánok je toto kritérium veľmi dôležité. Posteľ je robustná a pevná. Spoje sú pevne uchytené a perfektne držia. Pri tom všetkom si však uchováva svoj romantický ráz.

Využite každý priestor

K posteli môžete prikúpiť úložný diel pod posteľ. Je vysúvací, opatrený plastovými kolieskami a nádherne zapadá do celého konceptu. Stáva sa preto ďalším neoceniteľným pomocníkom pri udržiavaní poriadku. Jednoducho ho totiž celý vysuniete a rovnako jednoducho ho zase zasuniete späť. Vidíte tie možnosti? Vankúš a prikrývka sa môžu cez deň schovať do bezpečia pojazdnej zásuvky a vy si konečne môžete zaobstarať ten vysnívaný saténový prehoz.

* posteľ je dodávaná bez roštu a matraca, tie je možné dokúpiť samostatne

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele 140x200 cm
Dĺžka: 214 cm
Šírka: 161 cm
Výška: 95 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Nosnosť: 240 kg
Záruka: 24 mesiacov