Posteľ Marone 120, dekor biela/drevo, borovica, masív, 120x200 cm

Kód: N2SMAR23P
Novinka
Neohodnotené
€344
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Posteľ Marone v prevedení 120x200 cm je vhodná buď pre jednotlivcov, ktorí si potrpia na pokojný spánok v širokej posteli, ale aj pre nenáročné páry. Hoci je posteľ vyrobená z masívneho dreva fínskej borovice, na prvý pohľad pôsobí ľahko a vzdušne. Je to hlavne vďaka absencii šuplíkov, výrazného čela a nadmiery ozdobných prvkov. Tento variant ponúka jednoduché prevedenie, ktoré možno kombinovať buď s ďalším nábytkom tejto rady, alebo s úplne iným štýlom, s ktorým vďaka svojmu minimalizmu ľahko splynie.

Biele farebné prevedenie je vhodné do každej spálne

Sada Marone je navrhnutá v bielom prevedení v kombinácii s jemnými prvkami v prírodnom drevenom odtieni. O bielej farbe je známe, že v spálni pôsobí pozitívne na ľudskú myseľ. Prináša totiž do priestoru pocit čistoty, príjemného chladu, sviežosti a celú izbu rozžiari a opticky zväčší. Drevené prvky, ako je v tomto prípade horná časť čela postele, fungujú v kombinácii s bielou harmonicky a vyvážene.

Jednoduchá konštrukcia so štýlovým dizajnom

Posteľ je navrhnutá tak, aby aj v prípade masívneho prevedenia pôsobila ľahko. Nohy, ktoré držia celú konštrukciu, sú z vnútornej strany ozdobne skosené, takže sú opticky odľahčené. Rám postele je úzky a čelo je navrhnuté v nižšej výške s nenápadným dekorom. Celá posteľ je ľahko vyvýšená, takže je ľahké pod ňou vykonávať upratovanie a udržiavať pokoj čistý. Zároveň je posteľ tvarovo jednoduchá, nezasahuje výrazne do priestoru, a preto sa zmestí aj do menšej spálne. Posteľ tejto rady je možné doplniť o nábytok rovnakého designu, a to napríklad nočným stolíkom rady Marone pre odkladanie vecí alebo šatníkovou skriňou, ktorá vám ponúkne množstvo úložného priestoru, ktorý je v spálni potrebný.


Počas prirodzeného procesu starnutia dreva, sa hrče stávajú viditeľnejšie:

Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele 120x200 cm
Šírka: 127 cm
Výška: 62 cm
Dĺžka: 206 cm
Kolekcia: Marone
Materiál: fínska borovica
Farba: biela
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Farba hornej dosky: prírodná
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov