Posteľ Marone 120, dekor biela/drevo, borovica, masív, 120x200 cm

Kód: N2SMAR23P
Neohodnotené
€386
Očakávame dodanie

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Posteľ Marone v prevedení 120x200 cm je vhodná buď pre jednotlivcov, ktorí si potrpia na pokojný spánok v širokej posteli, ale aj pre nenáročné páry. Hoci je posteľ vyrobená z masívneho dreva fínskej borovice, na prvý pohľad pôsobí ľahko a vzdušne. Je to hlavne vďaka absencii šuplíkov, výrazného čela a nadmiery ozdobných prvkov. Tento variant ponúka jednoduché prevedenie, ktoré možno kombinovať buď s ďalším nábytkom tejto rady, alebo s úplne iným štýlom, s ktorým vďaka svojmu minimalizmu ľahko splynie.

Biele farebné prevedenie je vhodné do každej spálne

Sada Marone je navrhnutá v bielom prevedení v kombinácii s jemnými prvkami v prírodnom drevenom odtieni. O bielej farbe je známe, že v spálni pôsobí pozitívne na ľudskú myseľ. Prináša totiž do priestoru pocit čistoty, príjemného chladu, sviežosti a celú izbu rozžiari a opticky zväčší. Drevené prvky, ako je v tomto prípade horná časť čela postele, fungujú v kombinácii s bielou harmonicky a vyvážene.

Jednoduchá konštrukcia so štýlovým dizajnom

Posteľ je navrhnutá tak, aby aj v prípade masívneho prevedenia pôsobila ľahko. Nohy, ktoré držia celú konštrukciu, sú z vnútornej strany ozdobne skosené, takže sú opticky odľahčené. Rám postele je úzky a čelo je navrhnuté v nižšej výške s nenápadným dekorom. Celá posteľ je ľahko vyvýšená, takže je ľahké pod ňou vykonávať upratovanie a udržiavať pokoj čistý. Zároveň je posteľ tvarovo jednoduchá, nezasahuje výrazne do priestoru, a preto sa zmestí aj do menšej spálne. Posteľ tejto rady je možné doplniť o nábytok rovnakého designu, a to napríklad nočným stolíkom rady Marone pre odkladanie vecí alebo šatníkovou skriňou, ktorá vám ponúkne množstvo úložného priestoru, ktorý je v spálni potrebný.

* Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca, tie je možné dokúpiť samostatne.

O sérii Marone

Séria Marone je vyrobená z masívneho dreva fínskej borovice, ktoré je chránené vrstvou bieleho vosku s 85% krytím, aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Hlavnou prednosťou tejto série je masívna a pomerne silná horná doska z namoreného masívu vo farbe duba. Nábytok bol okrem toho natretý ekologickými farbami na vodnej báze, ktoré sú zdravotne nezávadné a plne v súlade s prírodným prostredím. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele 120x200 cm
Dĺžka: 206 cm
Šírka: 127 cm
Výška: 62 cm
Kolekcia: Marone
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela/prírodná
Farba hornej dosky: prírodná
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov