Police Belluno Elegante, biele, masív, borovica (2ks)

Kód: XPL008B9
Neohodnotené
€108
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 120 cm
Výška: 25 cm
Hĺbka: 15 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi variabilné, jednoducho zmontovateľné, veľmi ľahko kombinovateľné. Také sú ozdobné biele police série Belluno Elegante. Citlivo kombinujú eleganciu a jednoduchosť. Police sú na každej strane opatrené praktickými zarážkami, vďaka ktorým zostanú vaše dekorácie a knihy bezpečne na mieste.

Na dekorácie i knihy malého formátu

Police z pravej fínskej borovice vďaka svojej malej hĺbke nebudú pôsobiť rušivo v žiadnom priestore. Môžete ich tak umiestniť nad televíziu alebo sedačku, ale aj kamkoľvek inam. Napríklad aj na stenu, okolo ktorej bežne prechádzate. Vďaka svojim rozmerom sú police naozaj veľmi univerzálne.

Pri dverách na chodbe ako polička na drobné predmety, v obývacej izbe na vystavenie rodinných fotografií v krásnych ozdobných rámoch, pretože tie najkrajšie spomienky by mali byť čo najviac na očiach. V kuchyni pre vystavenie tých rozkošných vintage koreničiek, roztomilých knižiek s citátmi na každý deň, no proste kdekoľvek.

V dvoch sa to ťahá lepšie

Aj my to vieme, preto naše police predávame v páre. Je už len na vás, kam ich doma umiestnite. Veľmi pôsobivo vyzerajú umiestnené pod sebou a zámerne však nevyvážene, čo môžete vidieť aj na našom produktovom obrázku, ale aj v prípade, že dávate prednosť symetrii, bude výsledok dokonalý.

Našim poličkám nebude vadiť ani prípadné rozdelenie. Aj v tom prípade budú spolu krásne ladiť. Poličky zo série Belluno Elegante si skvele rozumejú so všetkými ostatnými kúskami. A vďaka svojmu elegantnému a jemnému dizajnu ich môžete kombinovať takmer s akýmkoľvek nábytkom v podobnom štýle.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Police
Šírka: 120 cm
Výška: 25 cm
Hĺbka: 15 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010, biela/orech, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: ---, orech, zlatý dub
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov