Písací stôl Belluno Elegante, väčší, dekor biely/zlatý dub, masív, borovica

Kód: WPL023BD3
Neohodnotené
€439
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 155 cm
Výška: 77 cm
Hĺbka: 53 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Na jedálenskom stole? Na zemi? Alebo snáď na kolene? Nie. Pracovné a školské aktivity patria na pracovný stôl. Je veľmi dôležité prácu oddeliť od ostatných domácich činností. Vyhnete sa potom pocitu, že ste neustále zaneprázdnení.

Hlavne štýlovo

No áno, možno by vám stačila len klasická doska na nôžkach. Ale ladil by takýto stôl s ostatným nábytkom v štýle Provance? A poskytoval by taký nábytok dostatok úložných priestorov? Náš drevený písací stôl tieto požiadavky spĺňa. Okrem veľkorysých úložných priestorov v podobe dvoch skriniek a zásuviek poskytuje tiež dostatok pracovnej plochy. Vrchná doska s rozmermi 155 x 53 centimetrov je presne to, čo potrebujete k nerušenej práci. S prehľadom sem umiestnite lampu, notebook, stojan na dokumenty, držiak na ceruzky a všetko ostatné. Alebo ste vyznávači minimalizmu? V poriadku. Všetky nevyhnutnosti môžete schovať do skriniek a šuplíkov. Vojde sa do nich naozaj veľa vecí. Stôl si vyladíte podľa svojich predstáv tak, aby perfektne ladil k vášmu osobnému štýlu.

V hlavnej úlohe: ODTIENE

Biela s hnedou môžu mať množstvo podôb. V tomto prípade sa kombinácia veľmi podarila. Príjemný teplý odtieň bielej farby ladí so zlatisto hnedou farbou na vrchnej doske stola. K náterom bola použitá vodou riediteľná, ekologická farba. Pod farbou presvitá kresba dreva pravej fínskej borovice, z ktorej je písací stôl vyrobený. Je to dokonalá súhra farieb a štruktúr.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Písacie stoly
Šírka: 155 cm
Výška: 77 cm
Hĺbka: 53 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 4
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov