Písací stôl Belluno Elegante, väčší, dekor biely/orech, masív, borovica

Kód: EPL023BO7
Neohodnotené
€439
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 155 cm
Výška: 77 cm
Hĺbka: 53 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Pracovné alebo písacie? Alebo snáď stôl na notebook? Možno sa v minulosti na písacom stole naozaj len písalo, no dnes už písacie stoly nie sú určené len na tento účel. Deti a študenti tradíciu stále ešte držia, dospelí už väčšinou ťukajú do klávesníc svojich notebookov. Ale nenechajte sa zmiasť. Práca nemusí byť len administratívneho rázu. Celkom dobre si dokážeme na našom stole predstaviť trebárs aj šijací stroj.

Stôl s veľkými odkladacími plochami

K samotnej práci využijete strednú časť. Písací stôl vám navyše ponúkne množstvo odkladacích a úložných plôch. Prídavný monitor k notebooku? To nebude žiadny problém. Alebo už spomínaný šijací stroj? Ten by stolu dokonca veľmi pristal. Nachádza sa na ňom totiž dostatok miesta na látky a ostatné šijacie potreby.

Keď sa vrátime k pôvodnej funkcii písacieho stola, tento stôl ju plní výborne. Okrem pevnej frézovanej dosky z borovicového masívu  v odtieni orechového dreva ponúka aj dve priestranné skrinky a dve praktické zásuvky. Do skriniek schováte všetky zošity, knihy a ostatné školské alebo študentské pomôcky. Zásuvky sú zase výborné na uloženie drobností, ktoré potrebujete mať vždy po ruke.

Prírodný materiál a ekologický náter

Stôl je vyrobený z masívu odolnej fínskej borovice, ktorá vyrastala v drsnom prostredí, kde pribúdanie dreva nebolo najrýchlejšie. Letokruhy sú tak viac nahustené a drevo je pevnejšie. Hoci život v severných oblastiach nemusí byť pre borovicu ľahkým, vášmu domovu prinesie ten pravý hrejivý pocit. Aby boli zachované prirodzené vlastnosti dreva, sú použité ekologické nátery na vodnej báze.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Písacie stoly
Šírka: 155 cm
Výška: 77 cm
Hĺbka: 53 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/orech
Farba hornej dosky: orech
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 4
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov