Písací stôl Belluno Elegante, väčší, biely, masív, borovica

Kód: MPL023B6
Neohodnotené
€439
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 155 cm
Výška: 77 cm
Hĺbka: 53 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre perfektne vykonanú prácu potrebujete samozrejme v prvom rade sami seba. Nemenej dôležité je však i vybavenie. Ak pracujete pri počítači alebo s dokumentmi, dôležitou súčasťou tohto vybavenia je práve písací stôl.

Stabilný a elegantný

To sú charakteristiky, ktoré oceníte nielen pri písacom stole. Na mnohých miestach ste nútení voliť medzi eleganciou a praktickosťou. Tu nie. Biely písací stôl má veľa úložných priestorov a pevnú pracovnú plochu. Doska stola je vysoká dokonca celých 5 cm. Poskytne vám tak pri práci dostatočnú oporu a vydrží dlhé roky. Tak, ako zvyšné prvky zo série Belluno Elegante, aj tento element sa vyznačuje ozdobným frézovaním. Vďaka tomu spolu všetky kusy nábytku bezchybne ladia.

Poriadok na stole

Človek by sa mal pri práci plne sústrediť na zadanú úlohu. Len tak môže dosiahnuť najlepšie výsledky. Keď periférnym pohľadom neustále pozorujete neusporiadaný chaos na ploche stola, možno si to ani neuvedomujete, ale vaša pozornosť trpí. Náš písací stôl má dĺžku pracovnej plochy celých 155 cm. A k tomu rovno dve uzatvárateľné skrinky s výškovo nastaviteľnou policou a dvoma zásuvkami. Na pracovnej ploche zostanú len tie naozaj najnutnejšie veci. Zvyšok uschováte.

Pre pocit z pravého dreva

Na niektoré kusy nábytku sa väčšinu času len pozeráte. Písací stôl medzi ne nepatrí. Kvalitný borovicový masív v prípade stola oceníte ešte o niečo viac. Vďaka ekologickému, bielemu náteru drevo získa ochranu, ale zároveň si uchováva svoje príjemné vlastnosti.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Písacie stoly
Šírka: 155 cm
Výška: 77 cm
Hĺbka: 53 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 4
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov