Písací stôl Belluno Elegante, malý, dekor biela/orech, masív, borovica

Kód: GPL031BO5
Neohodnotené
€355
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 130 cm
Výška: 77 cm
Hĺbka: 53 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Deti vraj najradšej píšu úlohy pri stole v kuchyni. Veď notebook sa dá položiť predsa aj na koleno, nie? Možno sú tieto vety pravdou, ale mať vlastný pracovný priestor je pre každého dôležité. Napísať niekedy domácu úlohu s maminkou v kuchyni alebo dopracovať projekt na kolene pri televízii určite nevadí, no určite sa však potom zasa radi vrátite k svojmu obľúbenému písaciemu stolu.

Písací stôl v štýle Provance

Pre prácu aj pre štúdium. Písací stôl v romantickom provensálskom štýle sa hodí do každej študentskej izby a do každej pracovne, a to ako súčasť celej kolekcie nábytku Belluno Elegante alebo ako zaujímavý samostatný prvok. Hoci je písací stôl dizajnovo výrazný, skvele zapadne i do minimalistických interiérov. Je vyrobený z masívu pravej fínskej borovice. Dominuje mu nežná biela farba, no vrchná frézovaná pracovná doska je vytvorená ekologickým lakom v príjemnom odtieni orechového dreva.

Veľa miesta pre vašu prácu

Práca - myslíme tým akúkoľvek duševnú a praktickú činnosť. Optimálne rozmery pracovnej dosky písacieho stola môžete využiť rovnako tak dobre k práci na notebooku, ako na vyfarbovanie maľovaniek, trebárs aj tých antistresových, ak ste už stihli vyrásť z rozprávok o princeznách. 130 centimetrov šírky vrchnej dosky s prehľadom unesie laptop, zakladač na dokumenty alebo držiak na ceruzky. Čo sa nezmestí na dosku stola, to uschováte do praktickej skrinky alebo vysúvacej zásuvky. To, že máte všetko po ruke, iste oceníte. Len si skúste prepočítať, koľko času by ste strávili neustálym pendlovaním medzi pracovným miestom a úložným priestorom pre veci potrebné k práci, keby ste pracovali trebárs na kuchynskom stole. Písací stôl je jednoducho nenahraditeľný.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Písacie stoly
Šírka: 130 cm
Výška: 77 cm
Hĺbka: 53 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/orech
Farba hornej dosky: orech
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 1
Police: s policami
Počet políc: 2
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 1
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov