Obývačka Belluno Elegante, biela, masív, borovica

Kód: SE-OB-4
Neohodnotené
€2 153 –5 % €2 048
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Zostava obsahuje:

Obývacia miestnosť býva často stredobodom rodinných a priateľských stretnutí. Zvyčajne v nej trávime najviac bdelého času, ktorý trávime doma.

Biely nábytok pre oddych a relaxáciu

Pracovňa je určená na prácu, spálňa by mala slúžiť primárne k spánku, no a obývacia izba zase na obývanie, ako už samotný názov vypovedá. Sme v nej väčšinu nášho času, a to buď sami, alebo s rodinou a priateľmi. V obývacej izbe väčšinou naozaj len relaxujeme alebo konverzujeme s ostatnými členmi rodiny. Nábytok by tomu mal byť prispôsobený.

Vitríny a police sa skvele hodia k vystaveniu krásnych vecí. Pohľad na ne v nás vzbudzuje krásne emócie, aj hlbšie pocity. Komoda poskytuje dostatok úložných priestorov. Televízny stolík je vysoko funkčným kusom nábytku, ktorý na svojich pleciach každý deň nesie ťažobu v podobe TV. A vy sa potom už len posadíte do kresla a spokojne sŕkate čaj alebo lahodnú kávu.

Na materiáli záleží

Náhrady dreva možno vyzerajú pekne, nikdy však nedosiahnu také vlastnosti, aké má prírodné drevo. Fínska borovica, z ktorej je celá zostava vyrobená, pochádza z čistého prostredia. Drevo je časť prírody, ktorú si spolu s nábytkom prinesiete domov. Okamžite to spoznáte. Váš domov tak bude prevoňaný arómou dreva. Neexistuje snáď človek, ktorý by tú vôňu nemal rád.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Kompletné zostavy nábytku do obývačky
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Pojazdy: tichý pojazd s tlmičom
Záruka: 24 mesiacov