Nočný stolík Toskania, medový, masív, borovica

Kód: SPL20395
Neohodnotené
€155
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 50 cm
Výška: 63 cm
Hĺbka: 35 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Provensálsky štýl, to nie je len biela. Je to hlavne prírodné drevo a romantický dizajn. A preto máme v ponuke tiež borovicový stolík v medovom odtieni. Na ňom ešte viac vyniká prírodná kresba dreva. Všetky tie letokruhy a hrbolce. Tu sa provensálsky štýl stretáva s rustikálnym.

Zátišie so stojacou lampou a knihou

Takto nejako by mohol vyzerať váš nočný stolík, alebo snáď dávate prednosť romantickej sviečke, fotografiám detí, prípadne nabíjačke či telefónu? V každej rodine bude mať nočný stolík svoje vlastné zátišie. A tak je to správne. Nábytok nám slúži a mal by dotvárať náš osobný štýl. Čo však bude všetkým nočným stolíkom zo série Toskania spoločné, to je dostatočný úložný priestor schovaný za drevenými frézovanými dvierkami a vrchná odkladacia plocha, na ktorú dokážete umiestniť čokoľvek, čo budete chcieť.

Keď sme už pri tých knihách, hĺbka 35 centimetrov je ideálna na to, aby ste si do nočného stolíka umiestnili osobnú miniknihovničku. Môžete sa tak rozhodnúť až tesne pred spaním a uložením sa do postele, na ktorý príbeh máte práve chuť a náladu.

Zdravo a ekologicky

Keď kupujete nábytok z pravého dreva, nekupujete len dizajnový kúsok. Kupujete súčasť vybavenia, ktorá zlepší mikroklímu vášho domova. Drevo je čisto prírodný materiál. Mať ho v domácnosti je výhra. Náš nočný stolík je natretý ekologickým náterom na vodnej báze, takže zachováva všetky pozitívne vlastnosti borovicového masívu.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Nočné stolíky
Šírka: 50 cm
Výška: 63 cm
Hĺbka: 35 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: medová
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Police: s policami
Počet políc: 2
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov