Vážení zákazníci a priatelia, ak zvažujete nákup, odporúčame objednávku uskutočniť čo najskôr, aby sme stihli doručenie do Vianoc. Naše kapacity sú obmedzené a po ich dosiahnutie budeme ďalšie objednávky doručovať až po novom roku.

Nočný stolík Toskania, biely, masív, borovica

Kód: QPL2039B4 QPL2039B4M Zvoľte variant
Neohodnotené
€133 €153 od €133
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Nočný stolík Toskania je ideálnym doplnkom do spálne a štýlovo sa hodí k dreveným posteliam z tejto série.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detailyfrézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Nočné stolíky
Šírka: 50 cm
Výška: 63 cm
Hĺbka: 35 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: fínska borovica
Farba: biela
Počet políc: 1
Úchytky: kov
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov
Odhadovaný čas pre zostavenie: 2 osoby: 1-2 hodiny