Nočný stolík Toskania, biely, masív, borovica

Kód: QPL2039B4
Neohodnotené
€155
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 50 cm
Výška: 63 cm
Hĺbka: 35 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Nevyhnutný a neúnavný pomocník, ktorý poctivo slúži noc čo noc už dlhé roky. Aj vďaka výnimočnému materiálu, z ktorého je vyrobený. Biely nočný stolík z masívu pravej fínskej borovice vydrží oveľa viac, než jeho kolegovia z iných materiálov. Navyše zreje ako víno a roky mu na kráse len pridávajú. Bol natretý lakom na vodnej báze v medovom odtieni, ktorý zdôraznil jeho prirodzenú kresbu. Môžete vidieť všetky letokruhy a hrbolce.

Biely nočný stolík, ktorý vydrží dlho krásny

Pôsobí romanticky. Trochu ako hlavica antického stĺpa. Pritom skvele zapadá do konceptu obľúbeného rustikálneho štýlu. Nie je však len efektný, ale aj pevný. Dostatočne priestranný na uloženie všetkých nevyhnutností. Vnútorný priestor bol využitý do posledného miestečka. Delí ho len jedna výškovo nastaviteľná polica. Keď napríklad do spodnej časti nočného stolíka vložíte košík, priestor prakticky rozdelíte. A vrchná polička je ideálna na uloženie knižiek, okuliarov na čítanie a vlastne všetkého, pretože všetko zostane skryté za jemne frézovanými dvierkami.

Plný podstavec pre jednoduché upratovanie

Nočný stolík stojí na plnom podstavci. Nič sa pod neho nedostane. A to oceníte pri každom upratovaní. V spálni, kde trávite podstatnú časť celého dňa, zohráva čistota významnú úlohu. Nočný stolík vám stojí po boku verne po celú noc a pomáha udržiavať zdravé prostredie pre zdravý spánok.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Nočné stolíky
Šírka: 50 cm
Výška: 63 cm
Hĺbka: 35 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Police: s policami
Počet políc: 2
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov