Nočný stolík Marone, dekor biela/drevo, borovica, masív

Kód: N2SMAR21P
Neohodnotené
€210
Očakávame dodanie

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 48 cm
Výška: 60 cm
Hĺbka: 39 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Rada nábytku Marone predstavuje jedinečné spojenie bieleho a čisto dreveného prevedenia. Táto kombinácia pôsobí harmonicky, pokojne a príjemne zapadne do rôznych typov priestorov. Nočný stolík zo série Marone je ideálnym doplnkom k posteli rovnakého dizajnu a tiež ďalšieho nábytku do spálne.

Prepracovaný dizajn

Stolík je vyrobený v nižšej výške, aby bol ideálne prístupný z postele. Už na prvý pohľad pôsobí masívnym dojmom, a to vďaka robustnej stavbe. Spodná základňa je rozšírená, takže stolík rovnako ako celá rada Marone pozostáva z niektorých rustikálnych prvkov. V spodnej časti je umiestnený praktický šuplík s drevenou úchytkou, ktorá je príjemným drobným detailom. Stena šuplíka je vyfrézovaná a ľahko narúša jednoduchý dizajn celého stolíka. V hornej časti je umiestnená polica na menšie predmety, ako sú napríklad knihy. Vrchná doska je najväčšou ozdobou celého stola. Pýši sa prevedením v prírodnom odtieni dreva borovice a ponúka odkladací priestor.

Prečo by vo vašej spálni nemal chýbať nočný stolík

Tento druh nábytku nie je len spálňovým doplnkom, ale aj praktickým pomocníkom. Ponúka síce len obmedzené množstvo úložného priestoru, ale zato budete mať svoje obľúbené predmety po ruke. Hornú policu môžete využiť ako priestor pre osvetlenie, napríklad vo forme lampy alebo sviečky, spodnú policu na odkladanie liekov alebo kníh a šuplík v najnižšej časti k uschovaniu vecí, ktoré nechcete, aby boli na očiach.

Kvalitný materiál je zárukou dlhej životnosti

Na väčšinu výrobkov bolo použité drevo z odolnej fínskej borovice. Biely náter bol volený tak, aby štruktúra dreva ľahko presvitala a stolík si zachoval svoju prírodnú podobu. Časti, ktoré sú v prírodnej farbe, boli taktiež ošetrené náterom, ale v tomto prípade sa jedná o vodné moridlo, ktoré predlžuje kvalitu a životnosť.

O sérii Marone

Séria Marone je vyrobená z masívneho dreva fínskej borovice, ktoré je chránené vrstvou bieleho vosku s 85% krytím, aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Hlavnou prednosťou tejto série je masívna a pomerne silná horná doska z namoreného masívu vo farbe duba. Nábytok bol okrem toho natretý ekologickými farbami na vodnej báze, ktoré sú zdravotne nezávadné a plne v súlade s prírodným prostredím. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Nočné stolíky
Šírka: 48 cm
Výška: 60 cm
Hĺbka: 39 cm
Kolekcia: Marone
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela/prírodná
Farba hornej dosky: prírodná
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Police: s policami
Počet políc: 1
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 1
Pojazdy zásuviek: kolieskové
Úchytky: drevo
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov