Nočný stolík Belluno Ellegante, dekor biela/zlatý dub, masív, borovica

Kód: DPL013BD4
Neohodnotené
€194
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 59,5 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 44 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Tiež máte radi všetko pekne po ruke, keď to potrebujete? Nie ste sami. Táto požiadavka je aj dobrým prostriedkom k efektívnemu využitiu času. Správna voľba nábytku a jeho rozmiestnenia vám naozaj môže ušetriť každý deň veľa času.

Nočný stolík pre nočnú pohodu

Večer si konečne oblečiete to pohodlné pyžamo a vkĺznete pod teplú voňavú prikrývku. Na chvíľu sa ešte zababušite, aby ste sa príjemne zahriali. Siahnete po vypínači a rozsvietite malú lampičku s jemným tlmeným svetlom. Do ruky vezmete knižku. Nahmatáte záložku a otvoríte na strane príbehu, od ktorého ste sa predošlý večer vydali na cestu do ríše snov. Zľahka uhladíte papier. Voľnou rukou po pamäti siahnete pre hrnček nesladeného bylinkového čaju, ktorý ste si priniesli ešte predtým, ako ste si išli vyčistiť zuby. A toto všetko sa mohlo stať práve aj vďaka tomu, že máte vedľa svojej postele nočný stolík.

Na kvalite záleží

V niektorých izbách ju oceníte viac ako v iných. Nočný stolík Belluno Elegante je vyrobený z masívu pravej fínskej borovice. Vrchná veľmi pevná doska je vyrobená z ozdobného zlatého duba. Krásne teplý odtieň tak ešte viac zútulní celý priestor. Prírodné drevo pekne vonia. Môžete sa zhlboka nadýchnuť bez pocitu viny, pretože aj farba, ktorou je natretý, je ekologická a úplne zdraviu neškodná.

Než pôjdete spať, otvorte ešte šuplík, do ktorého budete chcieť schovať knižku. Nebudete počuť nič iné než sladké ticho. Šuplíky sú totiž vybavené kvalitnými značkovými pojazdmi.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Nočné stolíky
Šírka: 59,5 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 44 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov