Nočný stolík Belluno Ellegante, biely, masív, borovica

Kód: GPL0134
Neohodnotené
€194
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 59,5 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 44 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Nočný stolík je nevyhnutným kúskom nábytku. Kam inam umiestniť krásnu stojacu lampičku, pohárik s vodou, knižku, či napríklad telefón. Len na pevný a elegantný biely nočný stolík alebo na komodu stojacu na opačnej strane v miestnosti, ale to určite nechcete.

Presné rozmery

Nočný stolík z masívu fínskej borovice meria na výšku 53 cm. Výborne tak korešponduje s výškou postele. Všetko budete mať ideálne po ruke. Šírka 59,5 cm a hĺbka celých 45 cm tvoria veľkú odkladaciu plochu. Stolík tak nebude pôsobiť prepchato, ani keď naň odložíte okrem knihy aj ďalšie veci.

Na zbytočnosti aj nevyhnutnosti

Priestory nočného stolíka bývajú považované za miesta s najvyšším zaručeným súkromím. U tohto typu získate veľa priestoru pre vaše poklady. Dve hlboké zásuvky sú opatrené kvalitnými a tichými koľajničkami značky Hettich. Tento systém je charakteristický dlhou životnosťou a veľmi tichým chodom. V spálni to oceníte možno ešte viac, než kdekoľvek inde. Váš partner trebárs sladko spí, zatiaľ čo vy si čítate u tlmeného svetla lampy. Nemusíte sa báť, že ho prebudíte uložením rozčítanej knižky späť do zásuvky.

Dotvára dojem a rozširuje úložný priestor

Možno máte pocit, že nočný stolík vlastne nepotrebujete. A možno máte tiež pravdu. Možno sa pred spaním chodíte napiť do kuchyne, v posteli si nečítate, ani si tam nikdy nevychutnávate víkendovú rannú kávu. Úložných priestorov máte v byte až nad hlavu. Je však dosť možné, že práve tieto veci radi robíte, a ten pohárik vody alebo vlažného čaju pri posteli jednoducho potrebujete - potom budete z nočného stolíka nadšení.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Nočné stolíky
Šírka: 59,5 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 44 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov