Matrac Morfeus 180, hypoalergénny, ortopedický

Kód: PMORFEUS1801
Neohodnotené
€424
Momentálne nedostupné
Šírka: 180 cm
Výška: 200 cm
Hĺbka: 18 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Matrac Morfeus poskytuje najvyšší komfort spánku pre každého. Bola vyrobená z hypoalergénnych materiálov a navrhnutá tak, aby bol zabezpečený voľný prietok vzduchu. Navyše je vybavená kokosovou vložkou, ktorá celú matrac vystužuje a zaisťuje dobrú priedušnosť a odolnosť proti vlhkosti.

Je možné využiť dvoch stupňov tvrdosti - na jednej strane je matrac mäkký (H2), na druhej strane je matrac stredne tvrdý (H3).

Taštičkový / pružinový systém sa vždy dokonale prispôsobí vašej postave, vďaka hustote 270 pružín na meter štvorcový, ktoré sú rozmiestnené v siedmich samostatných zónach tvrdosti, vďaka čomu sa dokonale prispôsobí prirodzeným krivkám chrbtice.

Jednoduchú údržbu zaisťuje odnímateľný povlak na zips, ktorý je možné v prípade potreby zložiť a vyprať samostatne.

Toto riešenie je skvelé pre páry, pretože každá pružina pracuje samostatne, bez toho, aby preniesla svoju reakciu na zvyšok matraca.

Zloženie: poťah s vatou (150g / m2), kokosová rohož (1 cm), penová doska (2 cm), čalúnená plsť (1 mm), taštičkové pružiny (272 pružín / m2), penová rohož (2 cm)

Matrace, balené v stlačenom obale je nutné ponechať po vybalení bez záťaže, a to najmenej 24, ideálne však 48 hodín, aby došlo k správnemu sformovaniu matrace do pôvodného stavu.

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace
Šírka: 180 cm
Výška: 200 cm
Hĺbka: 18 cm
Typ matraca: taštičkový / pružinový
Tvrdosť matraca: mäkký (H2) / stredne tvrdý (H3)