Konferenčný stolík Belluno Elegante, malý, dekor biela/zlatý dub, masív, borovica

Kód: CPL029BD5
Neohodnotené
€210
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 70 cm
Výška: 48 cm
Hĺbka: 70 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoducho krásny. Tak sa dá charakterizovať štvorcový konferenčný stolík. Je pevný a pevný, napriek tomu však skvele zapadá do konceptu romantického provensálskeho štýlu. Vrchná doska dekorovaná v odtieni zlatého dubu mu dodáva ešte viac na vidieckom výzore.

Tradičný vidiecky vzhľad

Možno vám stolík pripomína kúsok nábytku, s ktorým ste sa stretávali u babičky na chalupe, možno v čiernobielych filmoch, v ktorých hrala hlavnú úlohu poetika a silný príbeh. Tento konferenčný stolík si určite zamilujete. Možno už aj premýšľate, ako by mu pristalo to prestieranie, ktoré máte doma, alebo ktoré máte už dávno vyhliadnuté. Vrchná doska je navyše jemne vyfrézovaná a výsledný efekt je tak dokonalý. Prírodný vzhľad vychádza aj z použitého prírodného materiálu, ktorým je v tomto prípade borovicový masív.

Pre vzrušené debaty aj chvíle ticha

Či už máte náladu porozprávať ostatným celodenné zážitky, alebo si len tak v tichu posedieť pri šálke čaju alebo kávy, borovicový konferenčný stolík vám bude výborným parťákom. Partnera v konverzácii síce nenahradí, no za to vám obom poskytne priestor pre odloženie šálok, pohárov vína alebo malého občerstvenia. Na spodnú odkladaciu dosku dokážete položiť čokoľvek. Je to len váš priestor. Môže tam byť vaša obľúbená kniha alebo napríklad nezapálená sviečka, ktorá netrpezlivo čaká na svoju príležitosť.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Konferenčné stolíky
Šírka: 70 cm
Výška: 48 cm
Hĺbka: 70 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Police: s policami
Počet políc: 1
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov