Konferenčný stolík Belluno Elegante, malý, dekor biela/orech, masív, borovica

Kód: EPL029BO3
Neohodnotené
€210
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 70 cm
Výška: 48 cm
Hĺbka: 70 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Až 70 cm šírky a dĺžky pre vašu domácu pohodu. Konferenčné stolíky sú vždy stredobodom pekných pokojných chvíľ alebo zaujímavých debát, takže na nich skutočne záleží. Na zem si predsa hrnček s kávou alebo čajom nepoložíte.

Pevný a pritom jemný

Biely konferenčný stolík v provensálskom štýle sa už u nás udomácnil, a určite sa tento kus nábytku udomácni aj u vás. Nábytok kedysi nebol určený na jednorazové použitie, musel vydržať dlhé roky, a rozhodne nebol len na ozdobu. Rešpektuje to aj náš konferenčný stolík. Je vyrobený z masívu pravej fínskej odolnej borovice, a na materiáli sa tu rozhodne nešetrilo. Stabilitu a pevnosť je poznať na prvý pohľad. Tieto kvality najviac oceníte až po niekoľkých rokoch, kedy bude stolík stále rovnako funkčný a pevný, ako v deň, keď ste si ho priviezli domov.

Konferenčný stolík s funkčným dizajnom

Biela je symbolom nevinnosti. K ​​štýlu Provance tradične patrí. U tohto konkrétneho stolíka bola vrchná masívna borovicová doska vyrobená v odtieni orechového dreva. Oba použité nátery sú ekologické, založené na vodnej báze. Pod oboma tiež presvitá prirodzená štruktúra prírodného dreva. Letokruhy vďaka jemnému náteru časom opticky vystúpia viac, vďaka čomu získa váš nábytok ešte zaujímavejší vzhľad.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Konferenčné stolíky
Šírka: 70 cm
Výška: 48 cm
Hĺbka: 70 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/orech
Farba hornej dosky: orech
Povrch: matný
Police: s policami
Počet políc: 1
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov