Konferenčný stolík Belluno Elegante, malý, biely, masív, borovica

Kód: DPL029B1
Neohodnotené
€210
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 70 cm
Výška: 48 cm
Hĺbka: 70 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo si predstavíte, keď počujete slovné spojenie "konferenčný stolík"? Zrejme sa vám vybaví pokojná konverzácia v pohodlných kreslách. Na stolíku vonia káva alebo kvalitný čaj. Uprostred horí sviečka alebo tam stojí jemná dekorácia. Biely konferenčný stolík bude vaším dlhoročným spoločníkom pri odpočinku.

Robustný a pritom elegantný

Je to vskutku elegantný spoločník, na ktorého sa však môžete plne spoľahnúť. Stojí na štyroch pevných nohách a k jeho stabilite prispieva ešte prídavná doska. Ako aj zvyšná časť nábytku zo série, aj ten  je vyrobený z masívu kvalitnej fínskej borovice natretý bielou ekologickou farbou. Bude vám poctivo slúžiť naozaj dlhé roky. Na to sa môžete spoľahnúť.

Dokonalý štvorec

Symetria je krásna. A ak sa premietne do bytového interiéru, je tiež praktická. Biely konferenčný stolík s rozmermi 70 x 70 cm je naozaj perfektný. Môžete ho umiestniť vodorovne s ostatným nábytkom alebo ho diagonálne natočiť k dosiahnutiu moderného vzhľadu. A keď stolík doplníte napríklad štvorcovým kobercom, vaša obývacia izba získa naozaj luxusný vzhľad.

Biela farba je praktická

Niektorí by mohli namietať, že sa pre stolík hodia skôr iné farby. Biela je však praktická aj pre použitie na konferenčnom stolíku. Upratovanie sa totiž vykonáva oveľa ľahšie, keď nečistoty a prípadné omrvinky vidíte. Predídete tak aj prípadnému poškodeniu stolíka, keď môžete každú nečistotu hneď odstrániť.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Konferenčné stolíky
Šírka: 70 cm
Výška: 48 cm
Hĺbka: 70 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Police: s policami
Počet políc: 1
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov