Konferenčný stolík Belluno Elegante, dekor biela/zlatý dub, masív, borovica

Kód: OPL006BD9
Neohodnotené
€305
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 122 cm
Výška: 48 cm
Hĺbka: 71 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Síce nie je jedálenským stolom, často ale musí uniesť aj väčšiu záťaž. Biely konferenčný stolík s vrchnou doskou v dekore zlatého duba nie je len krásnym doplnkom, ale aj funkčným kusom nábytku. Môžete si u neho vypiť šálku kávy, môžete naň položiť malé občerstvenie, krásne sa na ňom bude vynímať váza s čerstvo narezanými kvetmi.

Zásuvka na nevyhnutnosti

Sú veci, ktoré chceme mať vždy po ruke, nie ich hľadať v hlbokých skriniach. Zároveň ich nechceme mať ani vystavené na povrchu. Sú to proste také tie malé drobnosti, ktoré musia byť rýchlo pozbierané, ale aj rýchlo vytiahnuté v prípade potreby.

Pre takéto veci sa výborne hodia zásuvky. Náš konferenčný stolík má jednu širokú zásuvku, do ktorej sa bezpečne schovajú všetky vaše poklady, a tiež všetko ostatné. Trebárs kniha pre chvíle pohody alebo to krásne, ručne maľované prestieranie, ktoré vyťahujete len pri naozaj vzácnych príležitostiach.

Nostalgický vzhľad v modernom kabátiku

Tiché a plynulé. Také je otváranie a zatváranie zásuvky vďaka značkovému pojazdovému systému. Značka Hettich je zárukou kvality a dlhej životnosti. Možno vám konferenčný stolík svojím vzhľadom nostalgicky pripomína staré dobré časy, ale v prípade použitých technológií žiadnu históriu nečakajte. Aj farba sa drží najnovších trendov. V móde je udržateľnosť a ekológia. Stolík je preto natretý ekologickou farbou na vodnej báze.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Konferenčné stolíky
Šírka: 122 cm
Výška: 48 cm
Hĺbka: 71 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 1
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov