Konferenčný stolík Belluno Elegante, dekor biela/orech, masív, borovica

Kód: VPL006BO
Neohodnotené
€305
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 122 cm
Výška: 48 cm
Hĺbka: 71 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Je tichým spoločníkom vašich rodinných rozhovorov. Neúnavným nosičom hrnčekov, pohárov, knižiek, televíznych ovládačov, sušeného ovocia a orieškov v karameli. Taký je konferenčný stolík v obľúbenom provensálskom štýle.

Biely konferenčný stolík s doskou - dekorácia orechového dreva

Veľa prírodného borovicového dreva poskladaného do krásneho funkčného kusu nábytku. Na výrobu konferenčného stolíka bol použitý ten najkvalitnejší borovicový masív z odolnej fínskej borovice. Vrchná pevná doska bola vyrobená v odtieni orechového dreva. Zvyšok stola je vytvorený v príjemnom teplom odtieni bielej. Oba nátery sú vodou riediteľné a ekologické. Drevo pod nimi môže prirodzene dýchať. Jeho štruktúra jemne presvitá na povrch. Ten pocit z kontaktu s naozajstným drevom je jednoducho nezameniteľný.

Krásny navonok, praktický vo vnútri

Na vrchnú dosku konferenčného stolíka viete postaviť všetko, čo potrebujete - hrnček s kávou alebo čajom, poháre, misky s ovocím a dobrotami k večernému ďobkaniu. Čokoľvek, pretože náš stolík nie je len na okrasu, je to funkčný kus nábytku, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky bez toho, aby stratil niečo zo svojej krásy. Roky a drobné ryhy mu len pridávajú na originalite. To je výhoda prírodného dreva.

Drobnosti schováte do praktickej drevenej zásuvky. Každá návšteva nemusí hneď vedieť, akú knižku máte práve rozčítanú, že? Televízne ovládač už tiež bude mať svoje pevné miesto a nebudete ho musieť stále niekde hľadať.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Konferenčné stolíky
Šírka: 122 cm
Výška: 48 cm
Hĺbka: 71 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/orech
Farba hornej dosky: orech
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 1
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov