Konferenčný stolík Belluno Elegante, biely, masív, borovica

Kód: LPL006B9
Neohodnotené
€305
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 122 cm
Výška: 48 cm
Hĺbka: 71 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Konferenčný stolík je srdcom obývacej izby, preto by ste mali pri jeho výbere venovať dostatočnú pozornosť. Navyše, ak si vyberiete ten náš, bude s vami naozaj dlho. Je vyrobený z masívnej fínskej borovice.

Netradične a štýlovo so zásuvkou

Konferenčné stolíky majú často len vrchnú odkladaciu plochu alebo prídavnú otvorenú policu. Náš stolík má zásuvku. A to rovno takmer po celej svojej šírke. Zásuvka je vybavená systémom tichého zatvárania. Koľajničky značky Hettich sú nielen veľmi tiché, ale vynikajú aj dlhou výdržou a nízkou opotrebovateľnosťou. To sa u zásuviek vždy hodí.

Každý nemusí vedieť, čo práve čítate alebo ktoré časopisy si kupujete. Takisto aj televízny ovládač v čase nečinnosti zostane na jednom bezpečnom mieste a nebude sa potulovať po celom byte, ako to niektoré ovládače rady robia. Mať zásuvku ako súčasť konferenčného stolíka je výhodné a praktické. Ukryjete tam veci, ktoré síce chcete mať rýchlo po ruke, ale nepotrebujete ich mať stále na očiach.

Biela farba pre akúkoľvek farebnú kombináciu

Ako aj ďalšie nábytky zo série, konferenčný stolík je tiež natretý bielou netoxickou farbou. Môžete si tak zaobstarať sedaciu súpravu v ľubovoľnej farbe alebo ju časom trebárs vymeniť za novú. Biely stolík znesie akúkoľvek doplnkovú farbu.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Konferenčné stolíky
Šírka: 122 cm
Výška: 48 cm
Hĺbka: 71 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 1
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov