Vážení zákazníci a priatelia, ak zvažujete nákup, odporúčame objednávku uskutočniť čo najskôr, aby sme stihli doručenie do Vianoc. Naše kapacity sú obmedzené a po ich dosiahnutie budeme ďalšie objednávky doručovať až po novom roku.

Komoda Toskania so zásuvkami, medová, masív, borovica

Kód: KPL20492 KPL20492M Zvoľte variant
1 hodnotenie
€310 €355 od €310 –10 % –8 % až –10 %
Komoda Toskania so zásuvkami, medová, masív, borovica
€310 €355 od €310 –10 % –8 % až –10 % €280 €325 od €280
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Komoda Toskania je ideálnym doplnkom do spálne a štýlovo sa hodí k dreveným posteliam z tejto série. Vďaka trom priestranným zásuvkám, je komoda veľmi praktická, funkčná a môže byť použitá aj v iných miestnostiach v byte, napríklad v predsieni, detskej izbičke a podobne. Je to veľmi univerzálny kus nábytku.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detailyfrézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 107 cm
Výška: 83 cm
Hĺbka: 40 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: fínska borovica
Farba: medová
Počet zásuviek: 3
Rozmery zásuviek: 95.5 cm, 33.5 cm, 12 cm
Úchytky: kov
Pojazdy: tichý pojazd s tlmičom
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov
Odhadovaný čas pre zostavenie: 2 osoby: 1-2 hodiny