Komoda Toskania so zásuvkami, biela, masív, borovica

Kód: RPL2049B9
Neohodnotené
€356
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 107 cm
Výška: 83 cm
Hĺbka: 40 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Komody sú efektným a vysoko funkčným doplnkom interiéru. Poskytnú dostatok úložných priestorov pre perfektnú organizáciu a navyše aj hornú plochu, ktorá sa stane novým útočiskom pre dekorácie, fotografie alebo gardénie. Jeden kus nábytku a toľko užitočných funkcií.

Biela komoda v štýle Provance

Je to ona. Keď zavriete oči a predstavíte si atmosféru francúzskeho vidieckeho domova, určite ju tam niekde uvidíte. Umiestnenú pri stene vedľa kanvičky na mlieko a vysokých galoší pána domu. V tejto živej predstave je už trochu ošúchaná, pretože vidiecky život rozhodne nie je o práci v zamatových rukavičkách. No na kráse jej to rozhodne neubralo. Skôr naopak. Pravé drevo totiž vyzerá krásne aj vtedy, keď sa používa. Každý šrám nábytku pridáva na originalite.

Nemusíte zrovna farmárčiť na francúzskom vidieku, aby ste pocítili atmosféru Provance. Vďaka nábytku zo série Toskania si tento pocit vychutnáte v akomkoľvek interiéri. Či už bývate v byte, tehlovom domčeku alebo napríklad v rustikálnej chalupe. Všade tam sa bude biela drevená komoda krásne vynímať.

V spálni aj v izbičke

Ale tiež v obývacej izbe alebo kdekoľvek inde. Nezáleží na tom, kam komodu umiestnite alebo čo do nej uložíte. V spálni urobí výbornú službu ako bielizník, v obývacej izbe bezpečne uschová všetky dokumenty a ostatné nevyhnutnosti. V detskej izbičke sa stane štýlovou zásuvkovou posteľou pre všetky plyšáky, ktoré sa chcú schovať pred prachom. Je krásne frézovaná, prírodná, ekologická, a to vďaka použitému materiálu aj náteru, a navyše je tiež úplne univerzálna.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 107 cm
Výška: 83 cm
Hĺbka: 40 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 3
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Rozmery zásuviek: 95,5 cm, 33,5 cm, 12 cm
Záruka: 24 mesiacov