Komoda Toskania 3.3, medová, masív, borovica

Kód: DPL20049
Neohodnotené
€414
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 140 cm
Výška: 88 cm
Hĺbka: 43 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená komoda v teplom medovom odtieni- provensálska alebo rustikálna? A nie je to jedno, keď je tak krásna? Skvele sa bude dopĺňať s ostatným nábytkom zo série Toskania, aj s bielymi kúskami. Biela sa totiž hodí úplne ku všetkému. Veď med a mlieko je veľmi chutná kombinácia.

Komoda alebo príborník?

Rozhodnutie necháme na vás, pretože naša komoda síce nesie toto označenie, ale ľahko sa môže premeniť v príborník v kuchyni tak, že ju postavíte do kuchyne, naplníte jej tri zásuvky príbormi a ostatným kuchynským vybavením. Do spodných skriniek schováte všetky tie sady hrncov, ostatné kuchynské nevyhnutnosti a nazvete ju príborníkom, alebo ju postavíte do predsiene, obývacej izby, spálne alebo detskej izbičky a nazvete ju komodou. Ďalší univerzálny kúsok nábytku, ktorý využijete kdekoľvek.

Horná odkladacia plocha komody

Interiér by pôsobil chladne a neosobne, keby všetky veci zostali schované vo vnútri. Každý potrebujeme aspoň máličko radosti. A tú nám každodenne okrem iného prináša aj pohľad na krásne veci. Práve komoda k umiestneniu takých vecí priamo nabáda. Keď na ňu umiestnite trebárs kvety, dostanú sa priamo do vášho zorného poľa. Navyše ich vždy pohodlne zalejete alebo zvlažíte.

Nemusíte sa báť, že by kvetináče komoda neuniesla. Je pevná. Vyrobená z pravého borovicového masívu a s pevnými spojmi, ktoré vydržia bez poškodenia dlhé roky.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 140 cm
Výška: 88 cm
Hĺbka: 43 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: medová
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 3
Police: s policami
Počet políc: 6
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 3
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov