Komoda Toskania 3.3, biela, masív, borovica

Kód: DPL2004B9
Neohodnotené
€414
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 140 cm
Výška: 88 cm
Hĺbka: 43 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Biela komoda, ktorá je dostatočne široká a priestranná. Má dva funkčne oddelené priestory, a navyše tri šuplíky. Toto usporiadanie poskytuje maximum priestoru pre uschovanie všetkých vecí, ktoré uschovať potrebujete. A čo si budeme hovoriť. V každom domove je veľa takých nevyhnutností, ktoré vyťahujete zo skríň len raz za čas. Niekde ich však uložiť musíte. A v prípade uloženia do bielej drevenej komody, ide o veľmi štýlové riešenie.

Raz za rok, alebo každý deň?

Na tom predsa vôbec nezáleží. Keď máte kvalitný nábytok, nemusíte sa báť každodenného používania. Naša biela komoda z masívu pravej fínskej borovice sa prispôsobí vašim potrebám. Môžete ju umiestniť do vstupnej miestnosti a skrinky otvoriť napríklad len párkrát v roku. Alebo si ju postaviť do kuchyne, naplniť ju hrncami, pokrievkami, panvičkami, cedidlami, príbormi a otvárať niekoľkokrát denne. Pravé drevo je úžasný materiál, ktorému sa nič nevyrovná. Zásuvky sú navyše vybavené značkovými pojazdmi značky Hettich. Tie sú známe dlhou výdržou a veľmi tichým chodom.

Biela komoda so 140 centimetrami pre uschovanie aj vystavenie

Pretože u komôd väčšinou nejde len o to, čo skrývajú vo vnútri, ale aj o to, ako vyzerajú. Okrem ukážky vlastného dizajnu totiž poskytujú možnosť vystaviť na obdiv aj vaše ďalšie krásne veci - orchidey alebo ostatné izbové rastliny, ktoré na bielom povrchu krásne vyniknú. Môžete ich doplniť svojimi obľúbenými dekoráciami a soškami. A kto povedal, že knihy patria len do knižnice? Aj tie ozdobia novú komodu. Malé deti alebo vnúčatá možno nebudú tak úplne rešpektovať jednotnosť štýlu a komoda sa tak premení na výstavku autíčok alebo prehliadkové mólo pre bábiky. Nebojte. Aj to vaša nová komoda znesie. Ako sme už spomenuli, prispôsobí sa vašim potrebám.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 140 cm
Výška: 88 cm
Hĺbka: 43 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 3
Police: s policami
Počet políc: 6
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 3
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov