Vážení zákazníci a priatelia, ak zvažujete nákup, odporúčame objednávku uskutočniť čo najskôr, aby sme stihli doručenie do Vianoc. Naše kapacity sú obmedzené a po ich dosiahnutie budeme ďalšie objednávky doručovať až po novom roku.

Komoda Marone 2.4, dekor biela/drevo, masív, borovica

Kód: G2SMAR051 G2SMAR051M Zvoľte variant
Neohodnotené
€547 €607 od €547 –4 % –3 % až –4 %
Komoda Marone 2.4, dekor biela/drevo, masív, borovica
€547 €607 od €547 –4 % –3 % až –4 % €527 €587 od €527
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

O sérii Marone

Séria Marone je vyrobená z masívneho dreva fínskej borovice, ktoré je chránené vrstvou bieleho vosku s 85% krytím, aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Hlavnou prednosťou tejto série je masívna a pomerne silná horná doska z namoreného masívu vo farbe duba. Nábytok bol okrem toho natretý ekologickými farbami na vodnej báze, ktoré sú zdravotne nezávadné a plne v súlade s prírodným prostredím. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.


Počas prirodzeného procesu starnutia dreva, sa hrče stávajú viditeľnejšie:

Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 209 cm
Výška: 86 cm
Hĺbka: 42 cm
Kolekcia: Marone
Materiál: fínska borovica
Farba: biela
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Počet zásuviek: 2
Počet políc: 2
Úchytky: drevo
Farba hornej dosky: prírodná
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov
Odhadovaný čas pre zostavenie: 2 osoby: 3-4 hodiny