Komoda Belluno Elegante s 5 zásuvkami, dekor biela/zlatý dub, masív, borovica

Kód: ZPL005BD8
Neohodnotené
€427
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 112 cm
Výška: 88 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Klasika, ktorá nikdy nezostarne - to je biela komoda s piatimi zásuvkami. Na blízke podoby ste asi zvyknutí. Čo vás však určite prekvapí, je kvalita našej komody.

Tradícia vo veľmi kvalitnom prevedení

Vzhľad je naozaj tradičný, a to plne v súlade s obľúbeným provensálskym štýlom. Vidiecky štýl z komody priamo dýcha. A keď hovoríme, že dýcha, myslíme to doslova. Komoda je totiž vyrobená z vysoko kvalitného masívu pravej fínskej borovice. Drevo je prírodný materiál. Do vášho interiéru prináša prírodný prvok a zlepšuje jeho mikroklímu. Komoda je navyše natretá ekologickou, zdravotne nezávadnou farbou. To zaisťuje materiálu zachovanie priedušnosti. Zhlboka sa nadýchnite. Cítite tú omamnú vôňu pravého dreva? Je neopakovateľná.

Vášmu oblečeniu pristane

Vaše oblečenie vám predsa tak pristane. Na oplátku si zaslúži dôstojné ubytovanie. Trebárs v drevenej komode. Vďaka výborne členitému priestoru získate prehľad vo svojich obľúbených kúskoch oblečenia. Nízke zásuvky sú zárukou toho, že nebudete musieť neustále prerovnávať vysoké kopy tričiek a ostatných vrškov. Dobrá organizácia úložných priestorov výrazne zníži množstvo času, ktorý musíte tráviť upratovaním.

Kvetinám vstup povolený

Hovorí sa, že v spálni by ste nemali mať žiadne zelené rastliny. Ale kto by odolal? Navyše keď je možnosť ich umiestniť na tak krásnu vrchnú dosku v dekore zlatého dubu. Komoda vám vďaka svojej šírke 114 cm a hĺbke celých 45 cm poskytne dostatok odkladacieho priestoru. Nemusia to byť len rastliny. Izbu s vami môže vďaka komode zdieľať trebárs aj stojaca lampa, krásne historické zrkadlo v zlatom ráme, miska s ovocím alebo vzácna soška z ebenového dreva. Čo bude na tej vašej?

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 112 cm
Výška: 88 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 5
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov