Komoda Belluno Elegante s 5 zásuvkami, biela, masív, borovica

Kód: JPL005B6
Neohodnotené
€427
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 112 cm
Výška: 88 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Na drobnú bielizeň alebo na tie kúsky oblečenia, ktoré chcete mať pekne roztriedené a netúžite po tom, loviť ich v útrobách hlbokých skríň. Komodu určite oceníte aj v prípade, že máte veľkú šatníkovú skriňu. Jej funkcia je totiž do určitej miery nenahraditeľná.

Čo majú spoločné ponožky a kvety?

Okrem možnosti, že obe veci budú mať trebárs rovnakú farbu alebo ich obe dostanete od milovaného partnera, ponožkám i rastlinke môže byť komoda novým domovom. Ponožky uložíte do jednej z piatich zásuviek. Rastlina sa zase bude krásne vynímať na vrchnej ozdobnej ploche. Získate tak nielen úložný priestor, ale aj priestor na umiestnenie už spomínaných kvetín, obrázkov, stojacich lámp alebo rôznych drobností. Biela komoda krásne doplní miesto vo vašej izbe. A čo takto nad ňu umiestniť obraz alebo zrkadlo? To už necháme na vás.

V spálni, ale aj kdekoľvek inde

Komoda býva tradične priradená k spálni. Určite oceníte, že je vybavená systémom tichého zatvárania. Pojazdy s tlmičom značky Hettich sú kvalitné a tiché, ale  obmedzovať sa len na spálňu nemusíte . Rovnako dobre sa bude komoda vynímať aj v iných izbách. Môžete ju jednoducho umiestniť všade, kde to priestor dovolí, a kde si prajete mať viac prakticky členeného úložného priestoru.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 112 cm
Výška: 88 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 5
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov