Komoda Belluno Elegante 3.3, biela, masív, borovica

Kód: OPL002B3
Neohodnotené
€456
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 130 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Ďalší vydarený kúsok, ktorý nájde uplatnenie v ktorejkoľvek izbe. V spálni ju zaplníte oblečením, v obývacej izbe poskytne útočisko všetkým tým nevyhnutnostiam, ktoré pre spokojný život potrebujete. V kuchyni sa stane príborníkom. V detskej izbe zase miestom na hračky. Je to biela komoda z masívu borovice.

Šesť členených priestorov pre perfektnú organizáciu

Tri skrinky s výškovo nastaviteľnou policou a tri vysúvacie zásuvky. Výborné riešenie pre oblečenie i pre ostatné veci. Zásuvky využijete na drobnosti alebo ponožky a spodnú bielizeň. Vyhnete sa tak neustálemu hľadaniu a prekladaniu. Jednoducho otvorte a vezmite si len to, čo práve potrebujete. Je to veľká úspora času a vašej energie.

Spodné skrinky určite využijete na maximum vďaka ideálnej hĺbke 45 cm. Policu si nastavíte do takej výšky, akú potrebujete. Urovnaná kôpka voňavej belizne alebo sada pohárov na víno? Komoda sa nepýta, a poctivo uschová a uchráni všetko, čo jej zveríte.

Zdravé prostredie

Nábytok ovplyvňuje mikroklímu vášho domova. Komoda je rovnako ako aj ostatné kusy nábytku zo série Belluno Elegante natretá priedušnou, ekologicky prívetivou a zdravotne úplne nezávadnou bielou farbou. Prispieva tak k zdravému životu vás a vašej rodiny. Borovicový masív je čisto prírodný materiál. S našim nábytkom žijete v súlade s prírodou.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 130 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 3
Police: s policami
Počet políc: 6
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 3
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov