Komoda Belluno Elegante 2.0 (botník), biela, masív, borovica

Kód: CPL030B1
Neohodnotené
€302
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 112 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Už pri vkročení do interiéru môžete pocítiť sviežu atmosféru provensálskeho štýlu. Prečo by vaše topánky mali bývať inak, než vy? Zaslúžia si predsa rovnakú pozornosť, ako zvyšné kúsky vášho šatníka.

Štvrť kubíkov pre vaše topánky

Komoda so svojimi rozmermi ponúka naozaj úctyhodné množstvo priestoru. Celých 44 cm hĺbky v dvoch radoch nad sebou. Priestor je navyše uprostred rozdelený priečkou. Môžete tak jednotlivé oddiely využiť na úplne odlišné účely.

Milujete kombinácie?

Séria Belluno Elegante prichádza v čistom štýle. Je tak otvorená širokému množstvu kombinácií. Komoda tvorí nádherný funkčný celok spolu s vešiakovou stenou a zrkadlom. A čo takto na komodu umiestniť pár mäkkých nadýchaných podsedákov alebo košík na rukavice a šály? Vašej fantázii sa medze nekladú. Náš nábytok sa prispôsobí vášmu estetickému cíteniu a zmyslu pre farebné kombinácie.

Dokážete si komodu predstaviť aj inde, než vo vstupných priestoroch? Výborne. Vďaka svojej výške 53 cm urobí výbornú službu napríklad aj v detskej izbe. Ani tam sa nemusíte obávať o zdravie svojich najbližších. Komoda je vyrobená z masívu fínskej borovice a je natretá ekologickou, zdravotne nezávadnou bielou farbou.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 112 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 2
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov