Komoda Belluno Elegante, 4 dverová, dekor biela/zlatý dub, masív, borovica

Kód: XPL003BD4
Neohodnotené
€509
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 167 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Široká komoda, ktorá uskladní veľa vašich vecí. Nektoré z nich dokonca slávnostne vystaví. Jej súčasťou je totiž tiež dvojkrídlová vitrína. Vďaka tomu sa komoda bude vynímať v obývacej izbe alebo všade tam, kde chcete vystaviť niektoré svoje poklady zvedavým pohľadom okolia.

Komoda pre všetky prípady

Niektoré svoje veci vystavíte bezpečne za sklenenými dvierkami. Ďalšie uschováte do dvoch priestranných samostatných skriniek. A tie najdrobnejšie veci nájdu svoje miesto v jednej z dvoch zásuviek. Takéto kúsky nábytku sú naozaj užitočnými pomocníkmi pri udržiavaní perfektne organizovanej a upratanej domácnosti. Na poklady za sklom sa totiž nepráši. A do uzatvárateľných skriniek a zásuviek tiež nemá prach prístup. Jednoducho zotrite hornú dosku v dekore zlatého dubu vlhkou handričkou a vyleštite sklenené dvierka. Základné upratovanie je hotové. Nepridávajte si viac starostí, ako musíte.

Kvety alebo sošky?

Tak to už je čisto na vás. My si dokážeme na vrchnej doske drevenej borovicovej komody predstaviť oboje. A vlastne úplne čokoľvek. Od zelených rastlín, cez misku s ovocím až po lampičku v barokovom štýle. A čo vy? Už viete, čo by upriamilo pozornosť u vás doma?

Keď už je reč o tom ovocí, celá komoda je natretá ekologickou farbou na vodnej báze. Nemusíte sa tak obávať o svoje zdravie. Tu je všetko v poriadku.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 167 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami, s presklenými dvierkami
Počet dvierok: 4
Police: s policami
Počet políc: 8
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Presklená dvierka: ano
Záruka: 24 mesiacov