Komoda Belluno Elegante, 4 dverová, dekor biela/orech, masív, borovica

Kód: GPL003BO8
Neohodnotené
€509
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 167 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

167 centimetrov dĺžky. To už je poriadny úložný priestor, zabalený do estetického Provance balíčka. Pravý borovicový masív, sklo a kovové úchytky. Klasický štýl podporený klasickými materiálmi a estetickým spracovaním.

Vitrína alebo komoda? Proste dizajnovo krásny kúsok, ktorý vám bude výborne slúžiť celé roky.

Komoda s presklenými dvierkami

Stredná časť je presklená. To z komody robí nielen funkčný, ale aj výstavný kúsok nábytku. Slovnú hračku sme použili zámerne. Oba významy na komodu sedia. Umožní vám vystaviť zaujímavé dekorácie a cennosti. Zároveň je však aj ona sama krásnym dekoratívnym prvkom interiéru. Biela farba dominuje. Výborne ju dopĺňa tmavšia orechová, ktorá bola použitá k náteru hornej frézovanej dosky. Pekná a decentná kombinácia, ktorá dodáva komode ako keby trochu viac na vážnosti. Predpokladáme, že táto farebná kombinácia bude vyhovovať aj pánom.

Dokonalá symetria

Očiam vraj lahodí. A nám nezostáva nič iné, než dať tomuto porekadlu za pravdu. Komoda pôsobí veľmi vyvážene a príjemne. Možno aj vďaka tomu, že bola dodržaná perfektná vyváženosť. Ale nebojte. Vrchné dekorácie zostávajú úplne vo vašej réžii. Nebudete potrebovať pravítko s ryskou. Výsledok bude tak isto dokonalý. Symetrii naopak pristane, keď je rozbitá umením. Vašej komode budú kvety a rôznorodé dekorácie určite svedčať. Dokonalosť sa predsa ukrýva v každom detaile. A kontrasty priťahujú pozornosť.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 167 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/orech
Farba hornej dosky: orech
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami, s presklenými dvierkami
Počet dvierok: 4
Police: s policami
Počet políc: 8
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Presklená dvierka: ano
Záruka: 24 mesiacov