Komoda Belluno Elegante, 4 dverová, biela, masív, borovica

Kód: TPL003B3
Neohodnotené
€509
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 167 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Široká biela komoda s vitrínou, skrinkami a zásuvkami je ďalším kusom nábytku na  univerzálne využitie. Dokážete si ju predstaviť v kuchyni? V obývacej izbe? My tiež. Bude sa vynímať ako zaujímavý solitér alebo ako súčasť celej série.

V hlavnej úlohe: priestor

Päť oddielov, štyri dvere a dve tiché zásuvky. To je naša komoda v číslach. Nechýba ani dvojkrídlová presklená časť. Vitrínu využijete k vystaveniu vecí, ktoré chcete mať stále na očiach a zároveň ich túžite chrániť pred prachom, rozbitím alebo poškodením. Už viete, čo si vystavíte? Budú to obľúbené romány, rodinné fotografie, tá pekná krabička, do ktorej ukladáte dôležité dokumenty? Je to úplne na vás. Komoda okrem vitríny ponúka aj dve úložné skrinky a dve nehlučné zásuvky. Tie sú vybavené tichými koľajničkami značky Hettich. V skrinkách a zásuvkách budú vaše veci ochránené nielen pred prachom, ale aj pred zrakmi okolia.

Do obývacej izby alebo do kuchyne

Všade tam sa komoda skvele hodí. Aj vďaka presklenej časti. My ľudia si radi pripomíname pekné chvíle, ktoré máme spojené s určitými vecami. Pohľad na predmet, ku ktorému sa viažu naše krásne spomienky, v nás opäť vyvolá podobné emócie.

Rozsiahla horná doska s rozmermi 167 cm na 45 cm nabáda k umiestneniu dekorácií a rastlín. Na stene nad komodou sa zase bude skvele vynímať obraz alebo horizontálne zavesené zrkadlo.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 167 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami, s presklenými dvierkami
Počet dvierok: 4
Police: s policami
Počet políc: 8
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Presklená dvierka: ano
Záruka: 24 mesiacov