Komoda Belluno Elegante, 4.3, dekor biela/zlatý dub, masív, borovica

Kód: EPL004BD7
Neohodnotené
€531
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 167 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Takmer 170 cm šírky pre uloženie vašich vecí. To je komoda, ktorá ponúka naozaj veľa. A keď hovoríme veľa, máme tým na mysli dostatok úložných priestorov, dlhú vrchnú dosku v tradičnom dekore zlatého duba a krásny dizajn.

Dlhé komody ako štýlový doplnok

Výborne totiž zjednotia priestor. Zjednocujú ho a dodávajú dojem celistvosti. Priamo nabádajú k využitiu priestoru nad nimi. Výborne sa nad takou komodou bude vynímať napríklad horizontálne zavesené zrkadlo. A to najlepšie v obývacej izbe alebo v spálni. V kuchyni zasa oceníte nástenné police alebo štýlové závesné dekorácie. Ktorý štýl sa páči vám?

Drevo a ekológia

Tak ako ostatné kusy nábytku zo série Belluno Elegante, aj komoda je celodrevená. Vyrobená je z masívu odolnej a pevnej fínskej borovice, aby boli zachované blahodarné vlastnosti prírodného materiálu. Komoda bola natretá len ekologickou farbou na vodnej báze. Tá dovoľuje drevu dýchať a necháva ľahko presvitať jeho prirodzenú kresbu. Ponúka sa vám tak naozaj kvalitný kúsok.

Ku kvalitnému spracovaniu patrí aj systém zatvárania. Zásuvky sú zabezpečené značkovými koľajničkami, ktoré garantujú úplne tichý chod a veľmi dlhú životnosť.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 167 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 4
Police: s policami
Počet políc: 6
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 3
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov