Komoda Belluno Elegante, 4.3, dekor biela/orech, masív, borovica

Kód: DPL004BO1
Neohodnotené
€531
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 167 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Masívna komoda. Masívne materiálovo i rozmerovo. 168 na 85 centimetrov úložného priestoru pre všetko, čo si prajete schovať. Nezáleží na tom, či potrebujete uložiť nejaké dokumenty alebo topánky, ktoré vyťahujete každý druhý deň. Komoda vám umožní aj jedno, aj druhé. Vďaka kvalitnému materiálu a spojom sa nemusíte obávať ani každodenného používania.

Zamilujte sa do kvality

Nábytok nie je dekorácia. Je to úžitková vec. Niektoré kusy nábytku sú zaťažované viac, niektoré menej, no nábytok predsa kupujete, aby vydržal, že? Nie pre ozdobu. Naša komoda vydrží naozaj veľa. Rovnako, ako ostatné kusy nábytku z našej ponuky. Na kvalitnom spracovaní záleží. Na produktových obrázkoch možno vyzerá každý nábytok dobre, ale skutočnosť sa oklamať nedá.

Pravý borovicový masív vydrží dlho krásny. Prípadné odreniny, ktorým sa časom určite nevyhnete, rozhodne neuberajú na jeho kráse. Skôr naopak. Dodávajú drevenému nábytku na autentickosti. To sa vám u syntetických materiálov stať nemôže. Tam sa každé neopatrné zaobchádzanie trestá. Drevo je v tomto ohľade veľmi zhovievavé.

Zdravá mikroklíma pre zdravé prostredie

Určite myslíte na zdravie svojej rodiny. Nielen okolie vášho domu alebo bytu, ale aj materiály v interiéri ovplyvňujú klímu vášho domova. Drevo je natreté bielou ekologickou farbou, ktorá dovoľuje jeho pórom dýchať. Vrchná doska je natretá ekologickým lakom v odtieni orechového dreva. Môžete si tak byť istí, že pre zdravie svojej rodiny robíte to najlepšie.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 167 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/orech
Farba hornej dosky: orech
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 4
Police: s policami
Počet políc: 6
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 3
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov