Komoda Belluno Elegante, 3 dverová, dekor biela/zlatý dub, masív, borovica

Kód: WPL001BD7
Neohodnotené
€435
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 130 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Komoda s vitrínou. Ďalší spôsob, ako si príjemne uložiť veci. V presklenej vitríne sa budú vynímať všetky veci, ktoré chcete vystaviť. V skrinkách a zásuvkách si svoje miesto zase nájdu tie ostatné.

Nielen do spálne

Ako už nadpis vypovedá, biela komoda z borovicového masívu nájde svoje uplatnenie kdekoľvek v byte. Neodporúčali by sme však úzke chodby. A to len z toho dôvodu, že úzky priestor vám neposkytne dostatočný výhľad na obsah vitríny. To by bola škoda, pretože si do nej určite budete chcieť vystaviť niečo pekné. Komoda sa potom bude vynímať tam, kde nebude skrytá obdivným pohľadom na obsah za sklom. Kuchyňa, obývacia izba alebo napríklad spálňa budú tou pravou voľbou.

Zbytočne nerušia

A to ani dizajnom, ani prevádzkou. Drevená komoda z masívu fínskej borovice je vyrobená v obľúbenom štýle Provance. Zachováva si vďaka jemnému frézovaniu dreva romantický ráz, pritom však nie je prezdobená. Môže sa tak stať súčasťou interiéru, ktorý je celý vybavený nábytkom zo série Belluno Elegante. Rovnako však môže stáť samostatne a plniť funkciu zaujímavého solitéru. Je natretá bielou ekologickou farbou. Vrchná doska je vyrobená v dekore zlatého duba.

Pokiaľ ide o tichý chod, o ten sa starajú pohyby šuplíkov a zatváranie skriniek. Zásuvky sú vybavené značkovým systémom tichého zatvárania. Ani pri častom otváraní a zatváraní nerobia hluk. Predávame len kvalitný nábytok, ktorý je určený pre skutočný život.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 130 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami, s presklenými dvierkami
Počet dvierok: 3
Police: s policami
Počet políc: 6
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Presklená dvierka: ano
Záruka: 24 mesiacov