Komoda Belluno Elegante, 3 dverová, biela, masív, borovica

Kód: WPL001B4
Neohodnotené
€435
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 130 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Biela komoda so skrinkami, zásuvkami a s malou presklenou vitrínou. V jednom kuse nábytku nájdete všetko pohromade. Priestor pre vystavenie krásnych vecí a tiež úložné miesto pre všetky životné potreby. A k tomu ešte hornú ozdobne frézovanú plochu vhodnú na umiestnenie ľubovoľných dekorácií.

Členenie priestoru je základom pre udržanie poriadku

Budete mať výborný prehľad o tom, kde sa nachádzajú všetky vaše veci. Priestor komody je totiž veľmi prakticky rozčlenený na menšie celky. Každý zo skriňových oddielov je policou rozdelený na dve poschodia. K tomu si pripočítajte dve nehlučné zásuvky a dostanete celých osem jednotlivých oddielov ukrytých v jedinej komode.

Hodí sa všade

Niet pochýb. Neexistuje snáď izba, v ktorej by si naša biela komoda nenašla uplatnenie. Jedine telocvičňu neodporúčame, i keď v prípade telocvične zariadenej v provensálskom štýle by hanbu neurobila ani tam.

Ukáže, čo má byť ukázané, decentne schová, čo má byť skryté, a to tak, ako ďalšie vitríny z našej ponuky.

Ekologicky a ticho

Tak sa prejavuje naša komoda. Ako každý nábytok zo série je totiž natretá bielou, ekologickou farbou v príjemnom teplom odtieni bielej. Jej tichosť spoznáte, keď skúsite otvoriť a zatvoriť zásuvky. Možno ste u menej kvalitného nábytku boli zvyknutí na drhnutie, škrípanie, prípadne aj na ďalšie zvuky. U našej komody tieto prejavy nehrozia. Zásuvky sa zatvárajú a otvárajú tak ticho, ako je to len možné, a to vďaka kvalitnému systému tichého zatvárania značky Hettich.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody
Šírka: 130 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami, s presklenými dvierkami
Počet dvierok: 3
Police: s policami
Počet políc: 6
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Presklená dvierka: ano
Záruka: 24 mesiacov