Knižnica Belluno Elegante, dekor biela/zlatý dub, masív, borovica

Kód: DPL007BD6
Neohodnotené
€348
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 90 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Máte doma veľa krásnych knižiek, ktoré sa zbytočne schovávajú v škatuliach? Ukážte ich. Vďaka tomu si na ne častejšie spomeniete a ľahšie si ich tiež kedykoľvek z knižnice vytiahnete a znova prečítate. Aj v dnešnej modernej dobe si skutočné knihy uchovali svoje čaro.

Pre knihy aj pre dekorácie

Biela knižnica z masívnej borovice sa stane dôstojným miestom na vystavenie všetkých tých úžasných kníh, ktoré máte doma, prípadne tých, ktoré v budúcnosti dostanete od svojich priateľov k rôznym výročiam. Nie je však len skvelým miestom pre knihy. Na policiach sa môžu vynímať tiež dekorácie, kvety a suveníry z ciest alebo napríklad i rodinné fotografie.

Knižnica ako módny doplnok

Nie je to len kus nábytku, ale predovšetkým otvorený priestor pre vaše veci. Len vy sa rozhodnete, do akého štýlu svoju novú knižnicu vyladíte. Provensálsky štýl ocení jemné a decentné tóny šedej, svetlo fialovej alebo sladko béžovej farby. Farebne zladené košíky vedľa knižiek poskladaných horizontálne aj vertikálne sú výborným riešením pre uloženie rôznych drobností. No, a v neposlednej rade napríklad aj biely zinkový kvetináč s voňavými kvetmi levandule. Cítite tú vôňu?

Nepodceňujte kvalitu

Vyrobiť ľúbivý nábytok nie je zložité. O kvalite však rozhodujú predovšetkým použité materiály a technológie spracovania. Drevo z pravej fínskej borovice je pevné a vydrží dlhé roky. Prírodný materiál je ekologicky udržateľný a krásny. Pod náterom ekologickej bielej farby presvitajú jeho husté letokruhy, ktoré vypovedajú o výnimočnej pevnosti použitého masívu. Už nemusíte voliť medzi dizajnom a kvalitným spracovaním.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Knižnice a regály
Šírka: 90 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Police: s policami
Počet políc: 6
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov