Knižnica Belluno Elegante, dekor biela/orech, masív, borovica

Kód: WPL007BO4
Neohodnotené
€348
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 90 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Päť drevených políc, šesť priehradok na vaše knihy, dekorácie, košíky, krabice, trofeje alebo figúrky superhrdinov. Nebojte, my vám rozhodne nebudeme diktovať, čo si do svojej novej knižnice máte vystaviť. Len vám ju predstavíme.

Drevená biela knižnica v štýle Provance

Už z popisu je jasné, že ide o drevenú knižnicu. Čo možno neviete je to, že prírodné borovicové drevo bolo vytvorené v príjemnom teplom odtieni bielej, a to presne v súlade s moderným a romantickým provensálskym štýlom. Vďaka použitiu ekologickej, vodou riediteľnej farby na každučkom centimetri štvorcovom presvitá krásna kresba dreva - jemne a decentne. Presne tak, ako to chceme, keď potrebujeme v našich domovoch navodiť tú správnu atmosféru, z ktorej priam sála teplo domova.

Horné police v dekorácii orecha

Pretože biela by bola nuda? Ale nie, nebola. Lenže niekedy sa celkom hodí bielu ozvláštniť. Knižnica má vrchnú, krásne frézovanú dosku vyrobenú v dekorácii orecha. Bude tak ladiť k ďalším kusom zo série Belluno Elegante v čisto bielej farbe, alebo v bielej s akcentmi vo farbe orecha. Môže zostať aj sama a plniť funkciu zaujímavého solitéru. Knižnica je síce dizajnovo výrazná, zároveň však pôsobivo doplní každý interiér. Kam si ju dáte? Do obývacej izby alebo napríklad do detskej izbičky? Skvele vám poslúži všade tam, kde potrebujete vystaviť na obdiv svoje knihy a ďalšie poklady.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Knižnice a regály
Šírka: 90 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/orech
Farba hornej dosky: orech
Povrch: matný
Police: s policami
Počet políc: 6
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov