Knižnica Belluno Elegante, biela, masív, borovica

Kód: YPL007B5
Neohodnotené
€348
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 89,5 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderné technológie a internet síce prinášajú nové možnosti, no zdá sa však, že knihy nevyjdú z módy nikdy. Ten pocit skutočného kontaktu ruky s papierom a charakteristická vôňa starých aj nových kníh. Takéto informácie vnímame všetkými zmyslami. Na cestách možno niektorí dávajú prednosť elektronickému čítaniu, ktoré môže obsahovať aj celú knižnicu, no len doma, to množstvo kníh v knižnici dotvára tú pravú atmosféru hrejivého domova.

V detskej izbe aj v obývačke

Tam všade sú naše knihy doma. Je len na vás, či zaplníte všetkých 6 poschodí knihami alebo bloky kníh doplníte dekoráciami, rodinnými fotografiami, ozdobnými krabicami, kvetinami alebo v dnešnej dobe toľko obľúbenými košíkmi. V detskej izbe sa obsah políc bude zrejme meniť aj časom. Roztomilé výtvory z keramiky a z lega časom nahradia potrebné plastové figúrky obľúbených hrdinov. A ešte neskôr, trebárs aj  suveníry z výletov alebo trofeje zo súťaží.

Biela knižnica z masívu borovice s vami bude dlhé roky. Môže sa presťahovať zo spálne do izby, môže dôjsť k výmene kníh za výstavu hračiek, dokonca sa z nej môže stať miesto plné spomienok zarámovaných v ozdobných rámčekoch. Je to čisto na vás.

Ideálne rozmery

Ani príliš vysoká, ani príliš široká. Proste tak akurát. Výška 190 cm je ideálna pre bezpečné uloženie vecí a bude vyhovovať takmer každému. Nemusíte balansovať na stoličke, keď si chcete po stopäťdesiatykrát prečítať svoju obľúbenú knihu. Výšku jednotlivých priehradiek si navyše môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Knižnice a regály
Šírka: 89,5 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Police: s policami
Počet políc: 6
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov