Jedálenský stôl Belluno Elegante, rozkladací, dekor biely/zlatý dub, masív, borovica

Kód: BPL022BD1
Neohodnotené
€422
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Dĺžka: 150/197 cm
Šírka: 93 cm
Výška: 75 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Malý alebo veľký? A prečo to vlastne riešiť vopred. Rozhodnete sa kedykoľvek podľa momentálnej potreby a nálady. Náš stôl vám to umožní. Možnosť slobodnej voľby je predsa základným právom každého človeka. Tak prečo tento princíp nevyužiť u tak dôležitého kusu nábytku, ktorým jedálenský stôl bezpochyby je.

Stôl pre všetky príležitosti

Nezáleží na tom, či máte malú alebo väčšiu rodinu. Stôl sa prispôsobí každej situácii. Vo svojej kompaktnejšej podobe meria 150 cm na dĺžku. Už to je dostatočná dĺžka pre vychutnanie si spoločnej rodinnej večeri bez nutnosti vybojovať si lakťami svoj osobný priestor. Ak ste tieto každodenné boje doteraz zažívali, už naozaj nemusíte. Náš stôl z borovicového masívu je totiž rozkladací. Po rozložení dosahuje úctyhodnú dĺžku 190 cm. A to už je dostatočne priestranná plocha aj pre veľkú rodinu alebo pre veľkolepú oslavu.

Máte obavy z rozkladania? Nemusíte ich mať. Manipuláciu s rozkladacím mechanizmom zvládnete aj sami. Nepotrebujete ani pomoc druhého človeka. Vďaka vysokej kvalite materiálu stôl rozkladaním netrpí.

V hlavnej úlohe zdravie

Na zdravé prostredie je nutné myslieť v každom prípade. A v kuchyni možno ešte o niečo viac, než v iných častiach domu alebo bytu. Jedálenský stôl z pravého borovicového masívu je natretý bielou farbou. Vrchná doska stola je vyrobená ozdobným zlatým dubom. Všetky použité materiály sú vysoko kvalitné a zdravotne nezávadné.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Jedálenské stoly
Dĺžka: 150/197 cm
Šírka: 93 cm
Výška: 75 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov