Jedálenský stôl Belluno Elegante, rozkladací, dekor biely/orech, masív, borovica

Kód: GPL022BO
Neohodnotené
€422
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Dĺžka: 150/197 cm
Šírka: 93 cm
Výška: 75 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Kto stoličku má, ten býva ... Ale kam si tú stoličku dá? Predsa k jedálenskému stolu, to je isté. Náš jedálenský stôl nie je len tak hocijakým kusom nábytku. Pri väčšom počte ľudí sa zväčsí aj on samotný. Nezáleží na tom, či sa rozrastie rodina alebo ide o jednorázovú oslavu s množstvom servírovaného jedla a pitia. Jedálenský stôl jednoduchým pohybom behom chvíľky rozšírite zo základných 150 až na úctyhodných 190 centimetrov. A rovnako tak rýchlo ho v prípade potreby vrátite do pôvodného stavu.

Ekologicky a zdravo

Jedálenský stôl prichádza každodenne do styku s potravinami, ktoré vy a vaša rodina jete. Mali by ste teda veľmi dbať na to, aby váš výber padol na kus nábytku, ktorý bude spĺňať všetky parametre pre zachovanie vysokej miery zdravia. Väčšina jedál sa síce servíruje na tanieri, no rodičia a prarodičia malých detí o tom vedia svoje.

Jedálenský stôl zo série Belluno Elegante je vyrobený z masívneho borovicového dreva. Ide o prirodzený tradičný materiál. Aby bolo drevo chránené pred okolitými vplyvmi, musí sa natrieť alebo namoriť. V tomto prípade boli použité len ekologicky a zdravotne úplne nezávadné nátery na vodnej báze. Okrem zdravotnej stránky sa tu zohľadňuje aj stránka estetická. Prirodzená kresba dreva tu totiž pod nátermi presvitá. Keď sa posadíte k takému jedálenskému stolu, ste proste doma.

Dobrú chuť

Čo viac napísať pri opise jedálenského stola. Tým najdôležitejším článkom ste totiž vy. Tu pod vašou vládou prebiehajú všetky tie úžasné rodinné večere a ďalšie stretnutia. Užívajte si to.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Jedálenské stoly
Dĺžka: 150/197 cm
Šírka: 93 cm
Výška: 75 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/orech
Farba hornej dosky: orech
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov