Jedálenský stôl Belluno Elegante, rozkladací, biely, masív, borovica

Kód: IPL022B9
Neohodnotené
€422
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Dĺžka: 150/197 cm
Šírka: 93 cm
Výška: 75 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Malý alebo veľký? Možno sa aj vy trápite otázkou, aký dlhý stôl vlastne potrebujete. Trebárs ste práve v situácii, kedy vám stačí štandardne dlhý jedálenský stôl, ale zároveň premýšľate, či sa to časom nezmení. Máme pre vás riešenie.

Rozkladací stôl pre všetky prípady

Stôl sa behom chvíľky predĺži zo svojich 150 cm až na úctyhodných 190 cm. Manipulácia je veľmi jednoduchá, stôl zvládnete rozložiť behom chvíľky, a to aj bez pomoci niekoho ďalšieho. Taký nábytok si totiž obvykle nekupujete na chvíľu. Potreby rodiny sa v priebehu rokov môžu meniť. Niekedy sa menia dokonca aj v priebehu jedného roka - oslavy narodenín a sviatkov, ako napríklad večera na Štedrý deň alebo posedenie s viacerými priateľmi naraz. Vždy sa hodí mať v zálohe pár centimetrov servírovacej plochy navyše.

Zdravé prostredie u stolovania

Stôl sa často priamo dotýka potravín, ktoré konzumujete, preto by mal spĺňať prísne parametre nezávadnosti. Náš biely jedálenský stôl je vyrobený z masívu fínskej borovice, teda z ozajstného prírodného dreva. Natretý je zdravotne nezávadnou, ekologickou farbou. Zaistí vám tak vhodné podmienky k zdravému stolovaniu. Môžete potom svojej rodine servírovať voňavé dobroty s čistým svedomím a vedomím toho, že ste pre ňu zaistili to najlepšie.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Jedálenské stoly
Dĺžka: 150/197 cm
Šírka: 93 cm
Výška: 75 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov