Dubový stôl (120 až 200cm), masív, dub

Kód: 10217/120 10217/140 10217/160 10217/180 10217/200 Zvoľte variant
1 hodnotenie
€370 €403 €446 €488 €582 od €370
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Túžite po jedálni, ktorá bude navrhnutá v prírodných materiáloch? Jedálenský stôl Prato v rozmeroch až 100 na 200 cm je variantom pre väčšiu rodinu, ktorá sa rada schádza pri jedle alebo servíruje občerstvenia viacčlenným návštevám. Pri tomto stole nikdy nepocítite nedostatok miesta, nájdete tu tiež priestor pre dekorácie.

Prednosti dreveného prevedenia

K výrobe stolu rady Prato bolo použité dubové drevo. Tento materiál bol veľmi využívaný v minulosti, obľúbený je aj v súčasnej dobe. Ide totiž o spoľahlivé prevedenie, ktoré je zdravotne nezávadné, príjemné na oko a plní svoju funkciu dlhé roky bez toho, aby došlo k zničeniu materiálu. Drevo stola je ošetrené špeciálnym olejom a voskom, aby mohlo prirodzene dýchať a pýšilo sa svojou pôvodnou farbou. Tá je vďaka náteru prehĺbená, vyniknú detaily, ako sú letokruhy a hrbolce.

Dubové drevo je známe svojou pevnosťou a odolnosťou, takže aj pri bežnom užívaní drží stôl tvar, farbu a sviežosť. Príjemne splynie s každým interiérom, či už sa jedná o doplnenie rustikálneho priestoru alebo modernej izby s plastovými a kovovými prvkami.

Masívne prevedenie a zároveň jednoduchý dizajn

Stôl Prato držia silnejšie nohy a výraznejšie konštrukcie. Horná doska to masívne prevedenie odľahčuje. Aby stôl nepôsobil príliš ťažkopádne, bolo upustené od zložitého designu. Jedálenský stôl Prato je teraz v jednoduchom a minimalistickom dizajne, ktorý aj napriek svojim väčším rozmerom opticky nezapĺňa priestor a miestnosť tak môže dýchať. Ozdobným prvkom je samotná textúra, ktorá je u každého kusu nábytku originálom, pretože drevo sa líši kus od kusu a vytvára tak úplne nové, nečakané vzory.

Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Jedálenské stoly
Šírka: 80-100 cm
Výška: 75 cm
Dĺžka: 120-200 cm
Kolekcia: Dubový nábytok
Materiál: dub
Farba: dub
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov