Jedálenská zostava SIENA (200x100 cm + 2x50 cm), 6 stoličiek

Kód: BSIENA2166
Neohodnotené
€1 543
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

Zostava obsahuje:

 

Kvalitný, odolný a hlavne masívny stôl z dubového dreva. Vynikne v každej jedálni či pracovne. S každým stolom si domov prinesiete jedinečný a originálny kúsok. Dva rovnaké nenájdete. Táto rôznorodosť je daná výberom suroviny. Doska stola má výšku 4 cm. Nohy majú veľkosť 10x10 cm a sú namontované na vonkajšej strane. Celý stôl váži okolo 110 kg.

Séria dubového nábytku

Dubový nábytok je triedou sám o sebe. Dubové drevo sa používalo už v dávnych dobách, ako jeden z najtvrdších a najviac odolných materiálov pre výrobu nábytku. Preto nesmie chýbať v našej ponuke elegantného a kvalitne spracovaného nábytku s dlhou životnosťou. Pre zachovanie prirodzeného charakteru dreva sme na jej povrchovú úpravu použili len prírodný olej a vosk.

Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Kompletné zostavy nábytku do jedálne
Kolekcia: Dubový nábytok
Materiál: dub
Farba: dub
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov
Odhadovaný čas pre zostavenie: 2 osoby: 1 hodina
Hmotnost: cca 110 kg